Magazynier - logistyk

(miejsce pracy: Olszowa)

Twoje zadania:

  • rozładunek, załadunek i kompletacja towarów
  • rozmieszczanie towarów na magazynie i przygotowanie towarów do wysyłki
  • współpraca z innymi działami zakładu

Wymagania:
  • uprawnienia na wózek widłowy
  • umiejętność obsługi komputera
  • dokładność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • dodatkowo mile widziane:
    • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę pracy

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na poniższy adres lub adres e-mail.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

EJOT Polska Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Jeżowska 9
42-793 Ciasna
tel. +48 451 075 887
tel. +48 343 510 660 wew. 777
infopl@ejot.com
apietruszka@ejot.com
www.ejot.pl